Dominikańska Szkoła Wiary

25 marca 2017 r. w kościele Parafii Matki Boskiej Bolesnej i Św. Wojciecha, rozpoczęła się Dominikańska Szkoła Wiary: cykl wykładów na tematy teologiczne, etyczne, filozoficzne, życia społecznego.

9 czerwca 2018 r. w kościele Parafii Matki Boskiej Bolesnej i Św. Wojciecha, odbędzie się kolejny wykład Dominikańskiej Szkoły Wiary. Wykład pt. „Mężczyzna i kobieta, inność, dopełnienie, powołanie. O naturze ludzkiej w świetle Słowa Bożego.” wygłosi o. Wojciech Gołaski OP – teolog, kaznodzieja i liturgista.

Organizatorem DSW jest działająca przy Parafii Matki Boskiej Bolesnej i Św. Wojciecha grupa świeckich Dominikanów i wolontariuszy oraz ks. proboszcz Marek Trzeciak.

Bieżące informacje o wydarzeniach związanych z DSW będą  zamieszczane na stronie: