Historia Kościoła str.4

Następnie w kościele spotkał się z uczniami klas I, II i III gimnazjum oraz ich rodzicami.

Szóstego marca, w piątek, o godzinie 1030, ksiądz biskup Andrzej Czaja odprawił Mszę Świętą dla chorych, po której spotkał się z Żywym Różańcem.

Wizyta w Zespole Szkół Mechanicznych odbyła się o godzinie 1200. W czasie tej wizyty, ksiądz biskup Andrzej Czaja spotkał się z młodzieżą, gronem pedagogicznym, dyrekcją oraz katechetkami i katechetami szkół w naszej parafii.

O godzinie 1330 miało miejsce spotkanie Księdza Biskupa z Siostrami Szkolnymi de Notre Dame a, o godzinie 1500, Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Chwila na zwiedzanie i modlitwę za zmarłych duszpasterzy...

O godzinie 1630 w salce na plebanii, ksiądz biskup Andrzej Czaja spotkał się z duszpasterską radą parafialną i parafialnym zespołem Caritas.