PRD

13 grudnia odbyło się spotkanie ustępującej i nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
Ksiądz Proboszcz, dziękując odchodzącym i witając nowych radnych, w krótkich słowach nakreślił sytuację w Parafii.

O godzinie 17.15 na Nabożeństwie inaugurującym w naszej Parafii Nadzwyczajny Rok Święty Miłosierdzia nowa Parafialna Rada Duszpasterska została zaprzysiężona:
Ja, NN, powołany na członka Parafialnej Rady Duszpasterskiej, przyrzekam wobec Boga, że powierzoną mi funkcję będę wykonywał według najlepszej swej woli, zgodnie z moim sumieniem i z przepisami prawa kościelnego. W szczególności przyrzekam, że w miarę swych sił i z poczuciem odpowiedzialności będę wspomagał Proboszcza w działalności pasterskiej mając na względzie tylko chwałę Bożą i dobro Kościoła. Tak mi dopomóż Bóg! Amen.
Po Nabożeństwie ks. Proboszcz wręczył nominacje nowym radnym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy obfitych Darów Ducha Świętego.