Spotkanie Opłatkowe 2014

Dnia 19 grudnia 2014, w piątkowy wieczór, po roratach, spotkaliśmy się w salce na plebanii, aby...połamać się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia, podziękować, przeprosić, powiedzieć sobie kilka dobrych słów...

... a tu ostatnie przygotowania do tej podniosłej chwili... Oczywiście głównie to...Rodzice byli w akcji ;)

Rozpoczynając czytaniem Bożego Słowa o Narodzeniu Jezusa w Betlejem pomodliliśmy się wspólnie, a następnie Ks. Tomasz dziękując za naszą obecność złożył wszystkim świąteczne życzenia. Następnie przemówił Ks. Proboszcz, po czym nastał czas na osobiste podejście do każdego i podzielenie się nie tylko opłatkiem, ale i dobrym słowem na podobieństwo Chrystusa - Słowa, Które z miłości do nas stało się Ciałem.

A potem były chwile spędzone za rozmowach, poznawaniu siebie,opowieściach o codziennym życiu, dzieleniu się radością, a także...częstowaniu pysznościami przyniesionymi przez Rodziny

A to są Ci dzielni, którzy zostali pomóc posprzątać - niech im to będzie w Niebie policzone za dobry czyn

Dziękujemy Wszystkim, którzy byli na naszym opłatkowym spotkaniu, ale też i tym, którzy chcieli być, ale nie było im to dane - o Was pamiętaliśmy w naszej modlitwie i ciepłych, serdecznych myślach.

Niech Boże Dziecię wypełni nasze serca pokojem! Łaska Jezusa niech pogłębia naszą przyjaźń z Nim i Maryją oraz umacnia przyjaźń między nami w każdym dniu Nowego 2015 Roku