Wakacje 2014

Dnia 1 lipca, zaraz po zakończeniu roku szkolnego, nasze parafialne grupy: marianki i ministranci, rozpoczęły świętowanie wakacji wspólnym ogniskiem na Barce, u Druhny Marysi. Obecni byli również ich rodzice, co przysporzyło nam i wiele radości, i pomocy :)

Spotkanie było bardzo twórcze, ponieważ rozpoczęło się...pracą w grupach :) Dobry czas na zastanowienie się nad mijającym rokiem szkolnym w parafii...

Grupy szukały "powodów do wdzięczności" oraz wypracowywały pomysły na nowy rok szkolny.

Później, po "ciężkiej" pracy, nadszedł wreszcie czas na posiłek: własnoręcznie pieczone kiełbaski, ciasto, sałatki...oraz na miłe rozmowy, bliższe poznanie się, zabawę, odpoczynek, spacery nad Odrą, a na końcu także na wspólne sprzątanie.

Dziękujemy opiekunom grup: ks. Tomaszowi i s. Sarze za organizację tego wieczoru, jak również naszemu Ks. Proboszczowi Markowi za łączność duchową.